„Váš partner ve světě realit

Krásná vila s výhledem

Poloha zadaná inzerátem je obec.

Krásná vila s výhledem

Dvougenerační rodinný dům z r. 2004 stojí uprostřed krásné zahrady s bazénem s nádherným výhledem do krajiny v klidné části obce.

Přízemí poskytuje obývací pokoj a kuchyň přirozeně propojenou se zahradou, terasou a venkovním bazénem. Dále je zde jídelna, samostatná toaleta a vstupní hala s dřevěným schodištěm. Z haly je vchod do garáže pro 2 auta. V patře se nachází hala se vstupy do všech místností: 2 ložnic, pracovnou, koupelnou, šatnou a dále do samostatné bytové jednotky 2kk se samostatnou toaletou. K 2 ložnicím přilehá balkón s krásným výhledem. Půda poskytuje velkorysé úložné prostory.

Interiér domu je v moderním duchu. Na podlahách jsou plovoucí podlahy, okna plastová. Obývací pokoj zdobí krbová kamna. Vytápění je plynovým kotlem. Na pečlivě udržované zahradě je studna používaná na závlahu. U bazénu naleznete jakou součást domu samostatnou zahradní místnost.

Dům se nachází v malebné krajině s vilovou zástavbou s neopakovatelným výhledem. V krátké pěší vzdálenosti je také zastávka MHD a vlakové nádraží s rychlými a přímými spoji do centra. Veškerá občanská vybavenost je v obci či v krátké dojezdové vzdálenosti.

Interiér 296 m2, zastavěná plocha 146 m2, pozemek 2280 m2.

Zobrazit více Skrýt popis

Kontakt makléře
Kontakt na makléře

Kristýna Parradová

Mobil: 601 361 613
kristyna@simplyhome.cz

Kontaktní formulář
*
captcha

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti
Výše úvěru
Fixace
Doba splatnosti

Měsíční splátka

-

Spočítejte si,
zda dosáhnete na zvolený úvěr.

Chci hypotéku