„Váš partner ve světě realit

Moderní rodinný dům

Poloha zadaná inzerátem je ulice.

Moderní rodinný dům

Řadový rodinný dům stojí uprostřed krásné zahrady s bazénem v klidné části obce.

Přízemí poskytuje obývací pokoj a kuchyň přirozeně propojenou se zahradou , terasou s grilem a venkovním posezením. Na zahradě je také umístěn venkovní bazén.Dále je zde jídelní kout,. Z obývacího pokoje vede dřevěné schodiště. V patře se nachází chodba se vstupy do všech místností: 1 ložnice, pracovny, dětského pokoje, koupelnou s vanou a toaletou. Půda poskytuje velkorysé úložné prostory.

Interiér domu je v moderním duchu. Na podlahách jsou plovoucí podlahy, okna plastová. Obývací pokoj zdobí obložení z přírodního kamene. Kuchyňský kout na míru je vybaven všemi standardními spotřebiči. Vytápění je plynovým kotlem.

V přízemí domu je umístěna bytová jednotka, která je trvale obývana nájemníky. Vstup do garsoniéry je umožněn z vedlejšího domu. Nájemní smlouva je součástí prodeje rodinného domu. Měsíční výše nájemného činí 3500,-Kč.

Dům se nachází v malebné krajině s novou zástavbou. V krátké pěší vzdálenosti je také zastávka MHD a vlakové nádraží s rychlými a přímými spoji do centra. Veškerá občanská vybavenost je v obci či v krátké dojezdové vzdálenosti.

Interiér 125 m2, zastavěná plocha 84 m2, pozemek 333 m2.

Zobrazit více Skrýt popis

Kontakt makléře
Kontakt na makléře

Kristýna Parradová

Mobil: 601 361 613
kristyna@simplyhome.cz

Kontaktní formulář
*
captcha

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti
Výše úvěru
Fixace
Doba splatnosti

Měsíční splátka

-

Spočítejte si,
zda dosáhnete na zvolený úvěr.

Chci hypotéku