„Váš partner ve světě realit

Moderní slunný byt

Poloha zadaná inzerátem je ulice.

Moderní slunný byt

Moderní slunný byt je situovaný v přízemí moderního bytového komplexu v Dolních Měcholupech s výbornou dostupností do centra.

Do bytu se vstupuje z chodby, která je společná pro tři byty. Z předsíně se vchází do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice a do prostorné barevně hezky řešené koupelny s vanou, toaletou a prostorem pro umístění pračky. Z obývacího pokoje je vchod na krásnou a tichou zahradu s venkovním posezením.

Součástí vybavení jsou plovoucí podlahy, plastová okna, moderní interiérové dveře – včetně vchodových bezpečnostních. Dále je byt vybaven centrálním vytápěním. Kuchyně je na míru s vestavěnými spotřebiči, spotřebiče jsou značky Bosch. Dům je velmi dobře udržovaný. Součástí bytu je kryté parkovací stání s garážovými vraty a sklep nacházející se v podzemním podlaží bytového domu.

Byt se nachází v oblíbené lokalitě s veškerou občanskou vybaveností (restauracemi, školkami a školami, obchody s potravinami) v dosahu. V docházkové vzdálenosti je několik autobusových zástavek i vlakové nádraží Horní Měcholupy.

Kontakt makléře
Kontakt na makléře

Kristýna Parradová

Mobil: 601 361 613
kristyna@simplyhome.cz

Kontaktní formulář
*
captcha

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti
Výše úvěru
Fixace
Doba splatnosti

Měsíční splátka

-

Spočítejte si,
zda dosáhnete na zvolený úvěr.

Chci hypotéku