„Váš partner ve světě realit

Nadčasová luxusní vila

Poloha zadaná inzerátem je ulice.

Nadčasová luxusní vila

Nadčasový rodinný dům stojí uprostřed krásné zahrady se vzrostlými ovocnými stromy a vrtanou studnou v klidné části obce s výhledem na Olomouc.

Přízemí poskytuje velkorysý obývací pokoj a kuchyň přirozeně propojenou se zahradou, terasou a venkovním posezením.  Z designové vstupní haly vede dřevěné schodiště a jsou zde další vstupy do pracovny, ložnice, šatny a koupelny s vanou. V patře se nachází chodba se vstupy do všech místností: 1 ložnice, 2 dětských pokojů a dále do koupelny s vanou a samostatnou toaletou. V podzemním patře je dále úklidová místnost a plně vybavené fitness.

Interiér domu je v moderním duchu. Na podlahách jsou dřevěné podlahy Kährs, okna dřevěná zn. TWW. Obývací pokoj zdobí obložení z luxusních látkových tapet a krb. Kuchyně na míru je vybavena designovými spotřebiči Porsche Design, vestavěné spotřebiče jsou zn. Siemens. Dům je zabezpečen centrálním kamerovým bezpečnostním systémem napojeným na bezpečnostní agenturu. V domě naleznete designové prvky jako kožené vypínače, značkové sedací soupravy Rolf Benz. V koupelnách jsou ve vysokém standardu, kvalitní obklady a značkové vybavení je součástí každé koupelny v domě.  Vytápění je plynovým kotlem s regulací teploty.

Dům se nachází v malebné krajině s luxusní vilovou zástavbou.  V krátké pěší vzdálenosti je také zastávka MHD a vlakové nádraží s rychlými a přímými spoji do centra. Veškerá občanská vybavenost je v místě domu či v krátké dojezdové vzdálenosti. V blízkosti domu se nachází zoologická zahrada, golfové hřiště, centrum města Olomouc, vše do 10-ti minut jízdy autem.

K domu náleží příjezdová cesta a parkovací místa až pro 10 aut.  U domu je tenisová stěna pro volnočasové aktivity.

Součastí prodeje domu je projekt na domací wellnes centrum včetně tepelných čerpadel. Hodnota projektu je 500 000,-Kč.

Dům se prodává kompletně vybavený.

Interiér 420 m2, zastavěná plocha 218 m2, pozemek 1813 m2.

Zobrazit více Skrýt popis

Kontakt makléře
Kontakt na makléře

Kristýna Parradová

Mobil: 601 361 613
kristyna@simplyhome.cz

Kontaktní formulář
*
captcha

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti
Výše úvěru
Fixace
Doba splatnosti

Měsíční splátka

-

Spočítejte si,
zda dosáhnete na zvolený úvěr.

Chci hypotéku