„Váš partner ve světě realit

Prodej rodinný půldomek/Z, 130/586 m2, ul.Na Výsluní, Vysoký Újezd u Berouna

Prodej rodinný půldomek/Z, 130/586 m2, ul.Na Výsluní, Vysoký Újezd u Berouna

We offer for sale a new house with a garden in a family residence Modrý Platan. Ready to move in by summer 2017. The project of semi-detached houses is being built in a picturesque area of Berounka river in the village of Vysoký Újezd, which marries the benefits of easy and fast access to Prague with the natural beauty of surrounding countryside.

Nabízíme k prodeji nový dům se zahradou v rodinném rezidenčním komplexu Modrý Platan. K nastěhování v létě 2017. Projekt dvojdomů vyrůstá v malebném okolí řeky Berounky v obci Vysoký Újezd, v níž se spojují výhody snadné a rychlé dostupnosti Prahy s přírodními krásami okolní krajiny.

Interiér domu tvoří v přízemí zádveří se šatnou, otevřený koncept obývacího pokoje, jídelny a kuchyně se vstupem na terasu a zahradu, chodba a samostatná toaleta. Z chodby vede schodiště do druhého nadzemního podlaží, ve kterém jsou 3 ložnice, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatná toaleta a společný balkón, který je přístupný ze dvou ložnic. V ceně jsou zahrnuty 2 parkovací stání. Pří výstavbě jsou použity výhradně kvalitní a nadstandardní materiály. Dubové vytápěné podlahy, exkluzivní obklady a technologie chytrého domu. Užitná plocha domu 130 m2. Dokončení 1. fáze projektu 8/2017.

Zobrazit více Skrýt popis

Kontakt makléře
Kontakt na makléře

Tomáš Kuňák

realitní makléř

Mobil: +420 603 768 900
tomas@simplyhome.cz
www.tomaskunak.cz

Kontaktní formulář
*
captcha

Hypoteční kalkulačka

Cena nemovitosti

Měsíční splátka

-

Spočítejte si,
zda dosáhnete na zvolený úvěr.

Chci hypotéku
Výše úvěru
Fixace
Doba splatnosti