„Váš partner ve světě realit

Pronájem kanceláře, 302-860 m2, ul.Rybná, Praha 1 - Staré město

Poloha zadaná inzerátem je ulice.

Pronájem kanceláře, 302-860 m2, ul.Rybná, Praha 1 - Staré město

Nabízíme k pronájmu kanceláře v objektu Burzovní pálác, nacházejícího se v lukrativní lokalitě Prahy 1, v blízkosti náměstí Republiky. Moderní a vzdušné kancelářské prostory jsou situovány v 8 nadzemních podlažích o rozloze 8.000 m² a doplněny o 200 parkovacích míst ve 3 podzemních patrech budovy. Ke spokojenosti nájemců přispívají obchodní prostory v pasáži objektu o rozloze 1.500 m².

Burzovní palác je umístěn v centru Prahy nedaleko náměstí Repuliky. Přístup do jednotlivých nadzemních pater umožňují 2 samostatné vstupy přes centrální recepci v přízemí budovy, a to z ulice Rybná a z ulice Revoluční přes pasáž. Staroměstské i Václavské náměstí je vzdáleno pouze 5 minut chůze ulicemi Starého Města.

Vybavení a služby: vysoká variabilita vnitřního uspořádání prostoru, vlastní sociální zázemí a kuchyňka, topný a chladicí systém – regulovatelné vytápění i chlazení, protipožární systémy, kamerový systém a přístupový karetní systém, samostatné měření spotřeby elektrické energie jednotlivých kancelářských sekcí, záložní zdroj energie, bezbariérový přístup, centrální recepce s 24hod. ostrahou, elektronicky zabezpečený přístup, střežená podzemní parkovací místa, pravidelný úklid společných prostorů včetně mytí fasády, servis a revize technologických zařízení budovy

Zobrazit více Skrýt popis

Kontakt makléře
Kontakt na makléře

Tomáš Kuňák

realitní makléř

Mobil: +420 603 768 900
tomas@simplyhome.cz
www.tomaskunak.cz

Kontaktní formulář
*
captcha