„Váš partner ve světě realit

Pronájem kanceláře, 420 m2, ul.Želetavská, Praha 4 - Michle

Poloha zadaná inzerátem je ulice.

Pronájem kanceláře, 420 m2, ul.Želetavská, Praha 4 - Michle

BB Centrum Villas sestává ze dvou budov, které jsou v přízemí propojeny. Obě budovy nabízí cca 7.500 m2 kancelářských ploch v šesti nadzemních podlažích. Jednotlivá podlaží se vyznačují svou flexibilitou, díky níž je možné upravit prostory podle přání nájemce buď jako open space nebo jako uzavřené kanceláře.

BB Centrum Villas je součástí renomovaného a reprezentativního obchodního komplexu BB Centrum, který je obklopen dvěma rozsáhlými, dobře udržovanými městskými parky, kde se nachází velké množství relaxačních zón. BB Centrum má dobře zavedenou infrastrukturu – je zde dostatečné množství restaurací a obchodů, nachází se zde i pošta a fitness centrum.

Výborná dopravní dostupnost budovy je dána jejím umístěním v těsné blízkosti magistrály a dálnice D1. Samozřejmostí je dostatečný počet parkovacích stání, která se nachází v přízemí budovy a jsou nájemcům plně k dispozici. Stanice metra Budějovická (trasa C) se nachází pár minut chůze od budovy a každých pět minut přijíždí do BB Centra kyvadlová autobusová doprava (shuttle bus).

Kontakt makléře
Kontakt na makléře

Tomáš Kuňák

realitní makléř

Mobil: +420 603 768 900
tomas@simplyhome.cz
www.tomaskunak.cz

Kontaktní formulář
*
captcha