„Váš partner ve světě realit

Pronájem kanceláře, 51-3899 m2, ul.Jankovcova, Praha 7 - Holešovice

Poloha zadaná inzerátem je ulice.

Pronájem kanceláře, 51-3899 m2, ul.Jankovcova, Praha 7 - Holešovice

Lighthouse Tower se skládá ze dvou budov, 17ti patrové budovy A a 3 patrové budovy B. Objekt nabízí vysoký standard, atraktivní design a krásný výhled na Vltavu a pražské panoráma.

Moderní světlé klimatizované kanceláře jsou navrženy jako otevřený prostor s možností úprav na míru. Jsou vybaveny datovými krabicemi, podhledy se zabudovanými světly. K dispozici je optický kabel. Budova nabízí centrální recepci a 6 moderních výtahů.

V objektu se nachází restaurace Lighthouse Coffee, veřejná jídelna, snack bar, tabák, lékárna a klinika. Nezanedbatelnou výhodou pro nájemce a jejich partnery je možnost pronájmu plně zařízeného (včetně přístrojů) konferenčního centra s kapacitou 14-50 osob.

Parkování je možné v 4 podzemních podlažích garáží či na pozemku za Lighthousem, kde je placená (parkomaty) i neplacená zóna (přináležející k Lighthousu). Sklady jsou k dispozici v suterénu. Dopravní dostupnost je velmi dobrá: tramvajové linky od stanic metra Vltavská, nádraží Holešovice (linka metra C) a Palmovka (linka B).

Kontakt makléře
Kontakt na makléře

Tomáš Kuňák

realitní makléř

Mobil: +420 603 768 900
tomas@simplyhome.cz
www.tomaskunak.cz

Kontaktní formulář
*
captcha