„Váš partner ve světě realit

Pronájem kanceláře, 760 m2, ul.Dělnická, Praha 7 - Holešovice

Poloha zadaná inzerátem je ulice.

Pronájem kanceláře, 760 m2, ul.Dělnická, Praha 7 - Holešovice

Nabízíme k pronájmu kanceláře v Rosmarin business center, které je zavedeným administrativním centrem, situované v rámci rychle se rozvíjející oblasti Prahy 7 – Holešovice, s celkovou kapacitou 23 500 m2. Poskytuje veškeré výhody spojené s možností pracovat jen pár minut od historického centra Prahy.

Rosmarin nabízí moderní kancelářské prostory již od 23 m2, zázemí se skvělou dostupností a službami. Komfort nájemců doplňují také zmodernizovaná restaurační zařízení, společné prostory, odpočinkové zóny, konferenční sály a zasedací místnosti.

Vybavení a služby:

2,7 m vysoké stropy, flexibilita uspořádání prostor, podhledy s integrovanými světly, nový protipožární systém, samostatné chladící jednotky pro jednotlivé zóny, otevíratelná okna, vstupní bezpečností systém, centrální recepce, konferenční sál a zasedací místnosti, 24-hodinová ostraha a kamerový systém, kavárna, restaurace, kantýna v budově, podatelna pošty, správa centra v budově business centra, fitness pro zaměstnance zdarma, parking v podzemní garáži

Kontakt makléře
Kontakt na makléře

Tomáš Kuňák

realitní makléř

Mobil: +420 603 768 900
tomas@simplyhome.cz
www.tomaskunak.cz

Kontaktní formulář
*
captcha