„Váš partner ve světě realit

Fitness a relaxace

Relaxovat na Praze 1, se může aktivně ve sportovních centrech i pasivně ve wellness centrech. Ve wellness lze odpočívat při masážích, ve vířivkách a soláriích.Velmi navštěvovaná centra na  Praze 1 jsou např. World Class fitness, Fitness Vagon, Fitness Kotva, Fitness Contour, Sportcentrum YMCA, FANatic studio, Oasis City, Relaxday Praha nebo Pure Jatomi v Palladiu.  

FITNESS PRO ŽENY CONTOURS má v Praze hned několik poboček.Toto centrum má systém cvičení s vlastní trenérkou a určeno je výhradně pro ženy. FITNESS VAGON sídlí na Národní třídě v paláci Metro. Součástí fitness je bar, solárium a infrasauna .

Dává-li někdo přednost před cvičením jinému pohybu, nabízí se studia lekce zumby, jógy, pilates, fitballu, flowtoniku, bosu. Tyto lekce najdeme např.  ve STUDIU FASCINACE na Újezdě, PILATES ACADEMY v Křížovnické ulici, R5 v Růžové ulici na Novém Městě, SIMPLY PILATES na Malé Straně, YOGA  PILATES ve Štěpánské ulici, STUDIO PILATES v Liliové ulici na Starém Městě.

Další sportovní vyžití nabízí MULTIFUNKČNÍ SPORTOVNÍ AREÁL NA FRANTIŠKU. Tento areál ( vedle nemocnice Na Františku ) je místo na pohyb pro všechny věkové kategorie. Je zde plocha s umělou trávou ( 40x20m ), která se v zimě mění na ledovou plochu. Dále je zde víceúčelové hřiště s umělým povrchem pro tenis, volejbal, basketbal a nohejbal. V areálu je možnost hrát stolní tenis a minigolf. Je zde i lanová dráha, horolezecká stěna a dětské houpačky a prolézačky.

Mezi nejlepší relaxaci patří různé druhy masáží. Mezi nejoblíbenější patří horké kameny s ruční masáží, Brenssova masáž ( masáž zad a páteře ), relaxační dynamická masáž, masáž s bylinkovým olejem se zábalem.Velmi vyhledávané jsou i masáže vinné, pivní, čokoládové nebo medové. Všechny tyto druhy masáží se provádí v relaxačních a wellness centrech v centru Prahy. Najdeme jich zde nepřeberné množství. Např. PIVNÍ LÁZNĚ BBB PRAHA na Starém Městě, M SPA na Plátěné ulici, PIVNÍ LÁZNĚ na Žitné ulici, BOMTON Spa-Wellness na Václavském náměstí, TAWAN v Jámě a v hotelu President.

Po masážích si mohou zájemci odpočinout v  sauně a vířivce. Milovníci pohybu ve vodě mohou navštívit některý z bazénů v této části města. PLAVECKÝ BAZÉN nabízí např. Tyršův dům, dalším je Na Poříčí  BAZÉN AXA v suterénu hotelu AXA nebo bazén Na Poříčí je ve SPORTCENTRU YMCA.