„Váš partner ve světě realit

Kam na jídlo

Po vyčerpávajících procházkách historických míst máte možnost načerpat nové síly v celé řadě restaurací a kaváren. V nabídce je mnoho klasických hospůdek i stylových restaurací s různými typy kuchyně.

Pivovar a restaurace U Fleků je takřka poutním místem mnoha návštěvníků Prahy. Nabízí moderní kuchyni pro nejnáročnější gurmány i tradiční staročeská jídla. Má osm sálů a venkovní zahrádku.

Další restaurace s českou klasikou je Plzeňská restaurace, která se nachází v suterénu Obecního domu. K tradičním českým jídlům se podává výborné plzeňské pivo. Během večera bývá kulinářský zážitek obohacen o živé vystoupení harmonikáře.

Milovníky italské kuchyně jistě zaujme Restaurace Casa De Carli, Pasta Fresca, Alforno, Almare Pagana, Rugantino,  Aldente. Tyto italské restaurace jsou typické svým útulným interiérem, domácí atmosférou a autentickou italskou kuchyní.

Dává-li někdo přednost mezinárodní kuchyni, může zavítat do restaurace Café Palanda, Hergetova Cihelna, Triton, Renommé, U Zlaté Studně, Délice nebo La Degustation Boheme Bourgeoise. La Degustation Boheme Bourgeoise  dokonce vlastní michelinskou hvězdičku. V této restauraci servírují malá jídla jako nevšední zážitek. Jídlo párují s malými degustačními nápoji (víno, pivo, ovocné nápoje), které podtrhují jedinečnost vynikajících podávaných jídel.

Indická kuchyně je zastoupena v restauraci Indian Jewel.  Japonskou kuchyni nabízí Sushi bar nebo restaurace Made in Japan. Restaurace Made in Japan je 50 metrů od stanice Můstek, mezi Václavským a Staroměstským náměstím. Je to jedna z mála restaurací, kde má host možnost sledovat kuchaře při přípravě svého jídla. Menu se skládá z čerstvých ryb, japonských polévek, mnoha salátů, nudlí i různých pečených mas a ryb. Podávají se zde také kvalitní vína, sypané a vázané kvetoucí čaje i typické saké s vícero příchutí.  


Fotogalerie