„Váš partner ve světě realit

Noční život

Učarovalo vás kouzlo noci a rádi se bavíte v době, kdy mnoho lidí upřednostňuje spánek? Zábava je velice pestrá. Začít můžete u drinku v jednom z barů a nebo pokračovat v hudebních klubech různých stylů.


- Hudební kluby -

Palác Akropolis

Palác Akropolis se s počtem skoro tisícovky uskutečněných akcí za rok řadí k nejaktivnějším kulturních podnikům v Praze. Svůj prostor zde má hudba, divadlo, výtvarné umění i film. Dramaturgie paláce se zaměřuje převážně na nezávislou kulturu a na kulturu na okraji mainstreamu. Od svého vzniku se v prostorách Paláce Akropolis neustále představují tuzemští interpreti i zahraniční špičky mnoha žánrů hudební a divadelní scény.

Adresa: Kubelíkova 27, 130 00 Praha 3, tel.: 296 330 913, web: www.palacakropolis.cz


Storm club

Storm je multižánrovým klubem a jelikož je úzce spjat s festivalem Let It Roll, o víkendech patří především elektronické taneční hudbě, v týdnu je naopak prostorem pro koncerty. K dispozici jsou dvě stage, dostatečný prostor k sezení v hlavním sále, u druhé stage a také v klidové části klubu, kde si můžete v klidu popovídat s vašimi přáteli. V prostoru klubu je velký bar s širokým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů a výborné tankové pivo. Na větších akcích je k dispozici druhý bar, aby se zamezilo frontám.

Adresa: Tachovské náměstí 5, 13000 Praha 3, tel.: tel: 774 404 304, web: www.stormclub.cz


Infinity music bar

Infinity je spojení dobrého jídla, zábavy a příjemného prostředí. Restaurant a Music bar se rozprostírá na dvou patrech. V prvním patře se nachází stylová restaurace se 75 místy. V letních měsících je k dispozici zahrádka. O patro níže se nachází music bar s kapacitou 120 míst k sezení. Celková kapacita pro pořádání party je 350 osob. Na baru je možné ochutnat širokou nabídku koktejlů a výběrových destilátů.

Adresa: Chrudimská 2a, 13000 Praha 3, tel.: 731 109 639, web: www.infinitybar.cz