„Váš partner ve světě realit

Noční život 

Noční život v Praze odpovídá věhlasu světové metropole. Na území Prahy 1 je bezpočet malých, útulných kavárniček, hudebních a tanečních klubů, kasin i koktejlových barů.     

K.U.BAR na Rytířské ulici kromě velké nabídky míchaných nápojů, vín a Champagne a snackového menu nabízí také hudební produkce různých stylů. Hraje se zde happy a vocal house, RnB i taneční hudba. Několik dní v týdnu zábavu rozjedou svým vystoupením nejlepší DJ´s z Česka i zahraničí.

ALOHA Music bar na Josefově v Dušní ulici má interiér ve stylu havajských barů. K atmosféře totální pohody přispívá široká nabídka exotických koktejlů a také taneční parket spolu s DJ´s. Pořádají se zde pravidelné tematické párty.   

HARLEY´S BAR stejně jako club ROXY najdeme na Dlouhé ulici. Bavit se zde mohou návštěvníci 7 dní v týdnu. Hlavně ROXY je znám svými tanečními párty a návštěvníky z řad celebrit. Unikátní prostory klubu jsou využívány ke koncertům, večírkům, křtům CD i módním přehlídkám. HARLEY´S BAR je zase proslulý svými divokými party a divokou obsluhou.                                                                                                                                                      

LUCERNA MUSIC BAR patří mezi nejznámější kluby v Praze. Funguje již několik desítek let. Vystupovala zde celá řada známých kapel české i zahraniční hudební scény. Bar nabízí pravidelně pro zájemce na konci pracovního týdne párty s hudbou 80. a 90. let. 

DUPLEX – CLUB a RESTAURANT je ideální místo k návštěvě pro oběd i večeři. Večer a v noci se klub se čtyřmi bary mění v exkluzivní místo. Klub má ze všech svých teras unikátní výhled  přímo na Václavské náměstí.       

KARLOVY LÁZNĚ patří mezi největší hudební kluby tohoto druhu ve střední Evropě. Najdeme ho v těsné blízkosti Karlova mostu. V každém z pěti pater historické budovy najdeme jednotlivé hudební kluby. V každém patře má své místo jiný hudební styl. Kluby svým technickým vybavením patří do světové špičky. Historický ráz budovy spolu s moderním vybavením a hudbou má svoji výjimečnou atmosféru. Také díky tomu se zařadily Karlovy lázně mezi nejnavštěvovanější kluby v České republice.  


Fotogalerie